Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.

Kontakt

Wydawnictwo Piotra Marciszuka STENTOR
ul. Przy Bażantarni 11
02-793 Warszawa
tel. (22) 544 59 00, 544 59 01
stentor@stentor.com.pl

Właściciel Piotr Marciszuk
Redaktor naczelna Teresa Marciszuk
Sekretariat

Anna Sarzała
annas@stentor.com.pl
tel. (22) 544 59 00, (22) 544 59 01,
faks (22) 544 59 03

Sekretariat redakcji

Joanna Miszkurka (kierownik sekretariatu)
redakcja@stentor.com.pl
tel. (22) 544 59 09

Redakcja polonistyczna

Katarzyna Ziębik
katarzynaz@stentor.com.pl

Zofia Krzywicka
zofia.krzywicka@stentor.com.pl

Redakcja historyczna

Joanna Adamczyk
joanna.adamczyk@stentor.com.pl

Redakcja multimediów

Szymon Sztyk
szymons@stentor.com.pl

Anna Krzyżanowska
anna.krzyzanowska@stentor.com.pl

Fotoedycja

Katarzyna Garncarek
katarzynag@stentor.com.pl

Korekta

Ingeborga Jaworska-Róg
ingaj@stentor.com.pl

Dział handlowy, promocja

Beata Jelińska-Brown
beata.jelinska@stentor.com.pl

Grzegorz Szczepański
(doradca ds. edukacji historycznej)
grzegorzs@stentor.com.pl

Księgowość

Jadwiga Mońka (główna księgowa)
tel. (22) 544 59 06

Katarzyna Rekowska

Księgarnia STENTOR

Jolanta Żmijewska (kierownik księgarni)
jolantazm@stentor.com.pl
tel. (22) 544 59 08

Zofia Jesionowska
zofiaj@stentor.com.pl

Magazyn

sprzedaz@stentor.com.pl

 

tel. (22) 544 59 07

Kierowcy

Łukasz Maruszewski

 

Spotkania z autorami
Aktualnie nie ma zaplanowanych żadnych spotkań.
więcej
Warsztaty z edukatorami
Aktualnie nie ma zaplanowanych żadnych warsztatów.
więcej
Wydawnictwo STENTOR

serwis internetowy i pełna oferta
wydawnicza: humanistyka, edukacja,
literatura dla dzieci i młodzieży

Materiały dla ucznia

analizy i interpretacje, opracowania
tematyczne, arkusze maturalne, analizy
wypracowań, gry edukacyjne, testy